امروزه یک VPN ابری رایگان برای تورنت یک شبکه خصوصی است که استفاده از آن گسترده‌تر می‌شود. تعداد کمی از مردم می‌دانند که استفاده آزاد از تورنت‌ها اغلب منجر به این واقعیت می‌شود که اطلاعات مربوط به اقدامات یک فرد در دسترس قرار می‌گیرد. سایر اعضای شبکه مکان و آدرس IP مشتری را می‌بینند.

برای جلوگیری از مشکلات و مخفی نگه داشتن اطلاعات، کاربران از VPN های رایگان برای تورنت استفاده می‌کنند. بنابراین، ارائه دهنده ترافیک و سرعت اتصال را کنترل نمی‌کند و مشتری هر آنچه را که برای دانلود برنامه ریزی کرده بود دریافت می‌کند.

نحوه انتخاب سرویس VPN برای تورنت

قبل از انتخاب یک سرویس VPN، باید بدانید که سایت‌های VPN آنلاین رایگان می‌توانند محدودیت‌هایی داشته باشند، بنابراین مهم است که یکی را پیدا کنید که عملکرد قابل قبولی ارائه دهد. شهرت و اعتبار ارائه دهنده نیز نقش مهمی در انتخاب یک سرویس ایفا می‌کند. شما باید نظرات کاربران را بخوانید یا توصیه‌های ساده را از منابع قابل اعتماد دریافت کنید.

در نهایت، باید نیازهای شخصی خود را هنگام استفاده از VPN در نظر بگیرید. اگر شخصی نیاز به دسترسی مداوم به سایت‌های خاص یا توانایی پخش جریانی ویدیوها دارد، باید بررسی شود که آیا سرویس انتخاب شده از این عملکردها پشتیبانی می‌کند یا خیر؟

انتخاب یک سرویس VPN رایگان خوب می‌تواند مدتی طول بکشد و به کمی «تحقیق» نیاز دارد.

ویژگی‌های امنیتی قوی به دور زدن انسداد کمک می‌کند تا کاربر مجبور نباشد به تنهایی موانعی را دور بزند یا چیزی را تنظیم کند. بهترین پروتکل تونل‌زنی برای امنیت در این مورد، OPEN VPN است. این «استاندارد طلایی» است که هیچ آسیب‌پذیری در سیستم ندارد.

بنابراین، یک VPN رایگان مخفی ابزار بسیار مهمی برای دسترسی ناشناس است. این سرویس ترجیحاً باید شامل لیست گسترده‌ای از سرورها باشد، در برابر نشت محافظت کند و از رمزگذاری داده‌ها استفاده کند.